Iwona Węgrowska to jedna z gwiazd, której wizerunek najbardziej ucierpiał podczas wybuchu seksafery w polskim show-biznesie. Pomimo tego, że wokalistka wygrała proces z tabloidem, który niesłusznie wmieszał ją w skandal z wyjazdami organizowanymi przez kobiety oskarżone o stręczycielstwo, serwisy plotkarskie wciąż używają jej nazwiska w kontekście kolejnych wątków tzw. afery dubajskiej. Przypomnijmy, że Iwona Węgrowska zapewniała, że została zaproszona na słynny wyjazd do domku we francuskich Alpach w roli piosenkarki, a nie dziewczyny do towarzystwa.

- Pojechałam do Francji. Była zwykła impreza. Zadzwoniła do mnie koleżanka ze szkoły, że jest fajny wyjazd. W tamtym momencie miałam piosenkę 'Pokonaj siebie' i zarabiałam sporo kasy, bo po niej się grało sporo koncertów, niepotrzebny był mi seks za pieniądze. Kiedy pojawiam się na imprezie, gdzie są narkomani i prostytutki, czy ja od razu staję się też prostytutką? - tak wyjaśniała kulisy swojego wyjazdu.

Iwona Węgrowska ofiarą pomówień w seksaferze

Wyjazd Iwony Węgrowskiej do Francji do tej pory budzi sporo emocji. Wszystko dlatego, że gwiazda ostatecznie została wezwana do sądu w charakterze świadka, aby zeznać, co działo się tam w kontekście ekskluzywnych prostytutek i kobiet, które zajmowały się pozyskiwaniem dla nich bogatych klientów. Iwona Węgrowska jeszcze długo po wybuchu seksafery musiała się tłumaczyć, że nigdy nie brała pieniędzy za seks ani, że nigdy nie była w tym celu w Dubaju. Co więcej, wokalistka wyznała, że wmieszanie jej w skandal nie tylko negatywnie odbiło się na jej karierze, ale także przyczyniło się do śmierci jej ojca, który podobno mocno przeżył falę krytyki, która spłynęła na jego córkę i w ciągu kilku lat miał aż pięć zawałów serca.

Seksafera przyczyniła się do zawału mojego ojca, a potem do jego śmierci. Tak bardzo się tym przyjął, co przeczytał w gazetach - powiedziała w jednym z wywiadów.

Iwona Węgrowska najgorsze chwile ma już za sobą. Piosenkarka od lipca 2015 roku spełnia się w roli mamy i ostatnio ze swoją córką Lilią chętnie pojawia się na premierach filmów dla dzieci. Zdjęcia gwiazdy możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

ZOBACZ: PIOTR KRYSIAK ujawnia, które celebrytki z Polski jeździły do Dubaju: Miss Polonia, gwiazda Top Model...