Iwona Węgrowska jest już w zaawansowanej ciąży. Mimo że gwiazda zrezygnowała na razie z większości zawodowych projektów, to wydawało się, że jest w doskonałej formie. Nieco stresu dostarczyły jej wprawdzie oskarżenia byłego męża, Krzysztofa Madeyskiego, który żąda od wokalistki badań DNA jej nienarodzonej jeszcze córeczki, lecz poza tym w życiu Węgrowskiej wszystko było w jak najlepszym porządku.

Tym bardziej mogły więc zaskoczyć wyznania gwiazdy, która w rozmowie z "Faktem" przyznała, że... jej ciąża jest zagrożona!

- Moja ciąża jest zagrożona. Ciągle latam po szpitalach i robię różne badania. Mam niebezpieczne skurcze i boleści, jak nie jestem na badaniach to muszę cały czas leżeć. To wszystko przez stres, ja już nie daję rady. Mam spore problemy ze sobą i dzieckiem - powiedziała Iwona Węgrowska.

Problemy zdrowotne wokalistki musiały być chyba jednak krótkotrwałe, bo wczoraj na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis o zgoła innej treści.

"Moi Drodzy i Szanowne Media. Ze mną i z naszą Lili jest wszystko w porządku. Jesteśmy zdrowe i czujemy się świetnie. Nie ma podstaw do obaw. Jestem szczęśliwa i bardzo zakochana, a ten śmiech udziela się dzidzi (na zdrowko). Nie możemy się doczekać rozwiązania. Zły okres stresów, nerwów minął już dawno. Także proszę nie rozprzestrzeniać plotek na ten temat Szanowne Media. Niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie. Wierzę, że to w trosce o mnie zostało napisane ale zapewniam ,że jest cudownie. PS. Ta fotka dla tych, którzy ciągle nie wierzą ze jestem w ciąży :)" - napisała Węgrowska.

Cóż, pozostaje nam tylko cieszyć się, że wszystko już w porządku!

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Iwona Węgrowska - Wiemy, jak nazwie córeczkę!