Iwona Węgrowska miała ostatnio trudny czas. Jej związek przechodził kryzys, a muzyczna kariera zawisła na włosku, do czego przyczyniła się pandemia. Iwona nie kryła też faktu, że straciła ciążę. Jak się okazuje, właśnie uśmiechnął się do niej los i spełnia się marzenie wokalistki o kolejnym dziecku.

Iwona Węgrowska jest w ciąży

Iwona w poście na Facebooku opowiedziała o swoim szczęściu. Przy okazji wyznała, że mimo aż trzech poronień nie poddawała się w walce o ciążę:

Kiedy tak bardzo się starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się - pisze Iwona.Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpuściła, zajęłam się pracą ,tym co kocham najbardziej, to stał się cud! Po prostu któregoś dnia źle się poczułam,kupiłam test i okazał się pozytywny - opisuje. W pierwszym momencie byłam w szoku. Kochanie mamy to! - dodaje.

Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała ,by wszystko było ok . Zostać mamą po raz drugi?  Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie, jaka jestem szczęśliwa . Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy - podkreśla Iwona.

Skontaktowaliśmy się z Iwoną, by zapytać, jak czuje się przyszła mama. Węgrowska wyznała nam, że marzy o synku:

Starałam się długo i nic. Lilii z początku była zła, jak jej tata powiedział, to mówiła: "Nie mama, ja nie chcę" . Teraz się cieszy i ciągle pyta o brzuch. Chciałabym teraz bardzo syna. By miał na imię Maciuś Junior.  Lili chce siostrę- wyznaje Iwona.