Iwona Węgrowska to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich gwiazd. Okazuje się jednak, że jej oryginalny wizerunek wywołuje sporo emocji nie tylko pośród internautów, ale także... gwiazd!

W rozmowie w "Dzień Dobry TVN" Węgrowska przyznała, że często dowiaduje się o innych artystach, proszących producentów programów telewizyjnych, aby to ich twórczość - a nie wokalistki - promowali na antenie!

- Bardzo często zdarza się, że dużo artystów wypisuję do mnie meile, a propos mojej nowej piosenki, donoszą, że ktoś tam nie toleruje mnie i wypisuje jakieś bzdury, że "promujcie mnie, a nie Węgrowską". Zdarza się, ale zawsze była zazdrość i konkurencja. Ja tam wszystkim dobrze życzę, dla każdego znajdzie się miejsce, każdy ma swoją publiczność, ja każdego artystę szanuję - wyznała Iwona Węgrowska.

Gwiazda przyznała też, że nie wszyscy artyści są zadowoleni, że muszą występować na tych samych imprezach, co ona!

- Zdarza się, że podczas koncertów telewizyjnych, ktoś ma koło mnie garderobę i dowiaduję się o tym i żąda zmiany. Nie będę mówiła nazwiskami, ale zdarzają się takie nieprzyjemne sytuacje.

Szkoda Wam Iwony? Myślicie, że zasłużyła na takie traktowanie?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Iwona Węgrowska - Nagrała teledysk!