Iwona Węgrowska o swojej ciąży poinformowała fanów dwa tygodnie temu. Po kryzysie w związku z Maciejem Marcjanikiem i problemach zawodowych, wieść o dziecku była dla wokalistki spełnieniem marzeń. Kiedy Węgrowska ogłaszała, że po raz drugi zostanie mamą, przyznała również, że ma za sobą trzy poronienia. Marzyła, aby na świat przyszedł jej pierwszy syn. Niestety, właśnie doszły nas bardzo smutne informacje - Iwona Węgrowska straciła ciążę.

Iwona Węgrowska straciła ciążę

Iwona Węgrowska o utracie ciąży poinformowała na swoim profilu na Facebooku. Przyznała, że to dla niej bardzo trudny moment i ciężko jej o tym pisać. - Tak wyglądał koniec lipca. Ogromna radość! Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem... Teraz i tak nie ma to już znaczenia. Kiedy usłyszałam serduszko byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić.

-To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogę znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko, co mogę powiedzieć teraz - czytamy w poście Węgrowskiej.

Życzymy Iwonie dużo siły.