Iwona Węgrowska pod koniec zeszłego roku potwierdziła informację, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dla kontrowersyjnej gwiazdy była to idealne podsumowanie bardzo trudnego roku i wszystko wskazuje na to, że teraz Węgrowska jest naprawdę szczęśliwa.

Niedawno gwiazda udzieliła wywiadu Superstacji i opowiedziała o co nieco o ciąży. Okazuje się, że wokalistka nie wie, jakiej płci będzie jej dziecko z powodu trudnego ułożenia płodu, ale może za to zdradzić, kiedy przyjdzie ono na świat!

- Na pierwszych badaniach mówili, że będzie chłopczyk, ale na ostatnich - że to dziewczynka. Teraz się obrócił i nie chce dać znać. Więc nie mamy pewności. Termin porodu, lipiec, początek sierpnia - wyznała Iwona Węgrowska.

Gwiazda przy okazji opowiedziała też o swoim nowym partnerze, którego poznała jeszcze przed rozwodem ze swoim mężem, Krzysztofem Madeyskim.

- W końcu pojawił się mężczyzna, z którym chciałam mieć to dziecko i bum, jest. Ma na imię Maciek, jest z całkiem innej branży niż ja, nie zajmuje się muzyką, ale wspiera mnie dzielnie. Ślub niebawem. Nie mam dość ślubów,  czuję, że to jest ten mężczyzna, z którym chciałabym spędzić resztę mojego życia. Jest w moim wieku, nawet rok młodszy, świetnie się dogadujemy, nadajemy na tych samych falach - powiedziała Węgrowska.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć gwieździe szczęścia i zdrowia!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Iwona Węgrowska - Jest w ciąży!