Iza Kuna to kolejna gwiazda, która urlop w czasie pandemii zdecydowała się spędzić Tanzanii. Dlaczego Zanzibar jest obecnie tak często wybieranym kierunkiem podróży? Odpowiedź jest prosta: po przylocie na wyspę nie ma obowiązku poddania się kwarantannie, ani posiadania certyfikatu testu COVID-19, a na terenie hoteli i resortów goście nie muszą nosić maseczek. Zanzibar stał się więc swego rodzaju oazą dla osób, które tęsknią za podróżami i ciepłym klimatem.

Iza Kuna pokazała zdjęcia z Zanzibaru. Fani chwalą ją za brak retuszu

Iza Kuna na Zanzibarze przebywa z partnerem i grupą przyjaciół, m.in. z Rafałem Królikowskim. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie opublikowała serię fotografii z rajskiej plaży, na których pozuje w bikini. 

- Isabele, ma bele! Tak się cieszę, że wyjechałaś i przestałaś chrzanić, że praca Cię rozwija. To się raz w życiu zwiń! Widzę, że nie jadłaś przez rok, żeby jakoś wyglądać. Ostatni raz widziałam cię w dwuczęściowym kostiumie na koloniach w Ustce, pamiętasz? Jak nam majtki spadły w morzu? Żebyś ty siostra była ciut ładniejsza... - napisała aktorka ironicznie pod zdjęciami cytując słowa swojej siostry i sugerując, że dawno nie była na urlopie.

Fani zwrócili uwagę na poczucie humoru aktorki, ale również na naturalne zdjęcia. Iza Kuna nie poddała się bowiem instagramowej modzie na nienaturalne pozy, retuszowane fotografie i filtry. - Bardzo szanuję ludzi, którzy pokazują normalność, a nie zretuszowane zdjęcia. Brawo, pani Izo; Jak to cudownie, że jeszcze jest normalność w wykonaniu Izy Kuny; Pięknie pani wygląda! - piszą w komentarzach internauci.

Zdjęcia Izy Kuny z wakacji na Zanzibarze obejrzycie w galerii.