Ona - aktorka, znana z ról w popularnych serialach. On - lekarz, radiolog, autor wielu sztuk teatralnych, także tych w których grała ona. Iza Kuna i Marek Modzelewski po raz pierwszy zgodzili się wystąpić wspólnie na okładce naszego magazynu. 

Iza Kuna i Marek Modzelewski razem w "Gali"

Są parą od blisko dwóch dekad. Cenią wolność, ale nie przekraczają jej granic. Swoją relację budują na przyjaźni i odmienności charakterów, co sprawia, że wciąż są siebie ciekawi. Mimo upływu kolejnych lat nadal nie sformalizowali związku. Dlaczego?

Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski - przyznaje gwiazda szklanego ekranu. 

Podobnego zdania jest Modzelewski, który na swoim koncie ma już jeden nieudany związek. 

Cieszę się, że jestem z Izą dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą nas przysięgi i podpisane dokumenty. Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku.

Całą rozmowę Damiana Gajdy z Izą Kuną oraz Markiem Modzelewskim znajdziecie w najnowszym numerze "Gali". A w nim także:

  • Dr Marek Szczyt, najpopularniejszy polski chirurg plastyczny, zdradza kulisy powstania swojego urodowego imperium i rolę, jaką w jego życiu odegrała żona, Beata.
  • Mariusz Kwiecień, wybitny śpiewak operowy, opowiada nam dlaczego zakończył karierę, dlaczego zamienił apartament na Manhattanie na dom pod lasem w Polsce i dlaczego teraz ważne w jego życiu jest… łowienie ryb.
  • Przyglądamy się niezwykłej historii Britney Spears: spektakularnej karierze, załamaniu nerwowemu i ubezwłasnowolnieniu przez ojca. Czy wygra w sądzie walkę o odzyskanie kontroli nad własnym życiem?
  • Mery Spolsky układa dla "Gali" osobisty alfabet pojęć, które mają dla niej największe znaczenie.
  • Reporterska para - Ewa Winnicka i Cezary Łazarewicz zdradzają nam jak wygląda życie w rodzinie, w której każdy jest indywidualistą.
  • W dziale uroda przyglądamy się nowym trendom w pielęgnacji, a w modzie podpowiadamy jak się spakować na tegoroczny, długo wyczekiwany urlop. A dla tych, którzy jeszcze nie wybrali kierunku mamy podpowiedź w dziale podróże - portugalskie Azory, czyli miks Islandii i Hawajów, który zachwycił projektanta Łukasza Jemioła.

Numer dostępny jest w trzech wersjach:

  • regularnej cenie 5,99 zł (sam magazyn)
  • w wersji z broszurką beauty - "Letnie trendy w pielęgnacji" w cenie 6,99 zł
  • z książkami od Wydawnictwa Kobiecego w cenie 9,99 zł. 

Zapraszamy do kiosków i saloników prasowych!

ZOBACZ TAKŻE: Iza Kuna pozuje w bikini na Zanzibarze. Fani: "Wreszcie normalność, a nie wyretuszowane zdjęcia"