Iza Mączka dała się zapamiętać jako bardzo barwna uczestniczka programu "Big Brother". Mimo że była najstarsza w grupie, cechowała się dużą otwartością i niebywałą charyzmą. Nie wstydziła się rozmawiać na najbardziej intymne tematy, a jej udział w programie był idealnym potwierdzeniem stwierdzenia, że "wiek to tylko liczba". Prywatnie Iza Mączka jest mamą dwóch córek i syna. Samotnie wychowuje trójkę dzieci, łącząc rolę matki z pracą w korporacji. Do obowiązków 42-latki doszły również ostatnio... regularne treningi. Jak przyznała na Instagramie, jedna z córek namówiła ją do biegania, dzięki czemu Iza Mączka sporo schudła!

Metamorfoza Izy Mączki

Iza Mączka z "Big Brother" przeszła spektakularną metamorfozę. Jej efektami uczestniczka pochwaliła się na Instagramie. Izabela od dawna była wielką fanką siatkówki i grała nawet w reprezentacji złożonej z rodziców, ale ta dyscyplina sportu nie pozwoliła osiągnąć jej takiej sylwetki, jaką może pochwalić się teraz.

"Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam. Błyszczą się tak, że czuje się w nich trochę jak na Love Parade..." - napisała Iza Mączka pod fotografią.

Internauci nie szczędzą Izie komplementów i nie ukrywają, że są pod wrażeniem jej wytrwałości. My również musimy przyznać, że uczestniczka prezentuje się naprawdę świetnie!

Zobaczcie metamorfozę Izy Mączki w naszej GALERII.