Izabela Janachowska jest w ciąży. Prowadząca programy o tematyce ślubnej, która swoją przygodę z telewizją rozpoczęła 10 lat temu od występów w roli tancerki w "Tańcu z Gwiazdami", spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 32-letnia celebrytka ogłosiła swoją ciążę w sieci za pomocą uroczego zdjęcia z o 27 lat starszym od siebie z mężem, biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim. Para pozuje tam z balonami układającymi się w napis "BABY", czyli dzidziuś. Przyszła mama opatrzyła fotografię wpisem, w którym nie tylko podzieliła się ze swoimi obserwatorami swoją ekscytacją, ale także ujawniła termin porodu.

Izabela Janachowska w ciąży

Izabela Janachowska zdradziła, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat już wiosną. Co ciekawe, termin porodu zbiega się w czasie z siódmą rocznicą jej związku z mężem.

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosną tego roku, dokładnie w 7 rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3 - napisała na Instagramie.

Przypomnijmy, że Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wzięli ślub 28 czerwca 2014 roku w Iławie. Serdeczne gratulacje dla przyszłych rodziców!

Zdjęcia Izabeli Janachowskiej w ciąży znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA KACZOROWSKA jest w ciąży! Tancerka pokazała ciążowy brzuch [FOTO]