Na początku maja Izabela Janachowska, znana z show "Taniec z Gwiazdami", pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku, że się zaręczyła z ukochanym, Krzysztofem Jabłońskim! Wywołała tym ogromną sensację, choć w programie "Dzień Dobry TVN" stwierdziła, że zupełnie nie spodziewała się takiej reakcji.

- Zmieniłam status z wolna na zaręczona, ale robiąc to, faktycznie nie spodziewałam się, że zrobi to takie zamieszanie (...) Byłam zdziwiona reakcją - powiedziała Izabela Janachowska i opowiedziała, w jaki sposób Krzysztof się jej oświadczył. - Zaręczyny były pięknie zorganizowane w Rzymie. Pomyślał nawet o tym, by wynająć fotografa, który uchwycił tę chwilę - dodała tancerka.

Izabela Janachowska przyznała także, że swojego narzeczonego poznała całkiem przypadkowo, choć mieli wspólnych znajomych. Okazało się, że szybko połączyło ich wielkie uczucie, bowiem zaledwie po 3 tygodniach związku postanowili ze sobą zamieszkać! Jednak ze ślubem nie zamierzają się tak spieszyć. W programie "Dzień Dobry TVN" tancerka powiedziała, że być może weźmie ślub dopiero za rok.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Izabela Janachowska jest zaręczona!