Właśnie trwa konferencja ramówkowa stacji TVN Style. Oczywiście na czerwonym dywanie pojawiła się plejada polskich gwiazd, które są twarzami stacji. Wśród nich nie zabrakło Izabeli Janachowskiej, która promuje swój nowy program „W czym do ślubu?” Jak głosi sam tytuł nowego programu będzie on dotyczył kreacji ślubnych. Izabela Janachowska wybrała ciekawy sposób, by zwrócić na siebie uwagę.

Izabela Janachowska miała na sobie… suknię ślubną! Tym samym prezenterka promuje swój program „W czym do ślubu?”. Wraz z pomocą ślubnej stylistki prezenterka pomoże przyszłym pannom młodym znaleźć dla siebie idealną suknię na ten wyjątkowy dzień. Pierwszy odcinek programu w niedzielę, 19 marca 2017 roku w TVN Style.

Przypomnijmy, że Izabela Janachowska ma już na koncie prowadzenie innego programu o tematyce ślubnej, a dokładnie „I nie opuszczę cię aż do ślubu”. W wiosennej ramówce pokaże się już czwarta edycja tego programu. Janachowska stała się ekspertką ślubną. Aktualnie prowadzi także blog „Wedding – dream”.

Będziecie oglądać „W czym do ślubu?”