Izabela Janachowska parodiuje Olę Jordan! Tancerka i wielokrotna uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami", jakiś czas temu zrezygnowała z występów w show i w 2015 roku, przeszła do stacji TVN Style. Mimo to uważnie śledzi obecną edycję i poczynania jej uczestników. Izabela Janachowska została ostatnio poproszona przez swoich fanów na Instagramie, o skomentowanie nowej jurorki "Tańca z Gwiazdami" - Oli Jordan, która zastąpiła Beatę Tyszkiewicz i zasiada w jury obok Ivony Pavlovic, Michała Malitowskiego oraz Andrzeja Grabowskiego. Ku zdziwieniu wielu, Janachowska nie ma dobrego zdania na temat Jordan... Co o niej powiedziała?

Izabela Janachowska ironicznie o Oli Jordan

"Prosicie o opinię na temat nowej członkini jury i ja mam tylko jedną: no ten tego, to tamto, fajnie, fajnie mhm, tak, mhm - parodiowała Olę Jordan Janachowska.  - Ale na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury." 

Jak widać, merytoryczność ocen nowej jurorki "Tańca z Gwiazdami" - Oli Jordan, nie przypadła do gustu Izabeli Janachowskiej. Myślicie, że w roli jurorki ona sama sprawdziłaby się lepiej?

Przypomnijmy, że Ola Jordan to polska tancerka, która mieszka w Wielkiej Brytanii. W brytyjskim „Tańcu z gwiazdami” występowała przez 9 lat i raz udało jej się wygrać program - tańczyła wtedy w parze z prezenterem sportowym, Chrisem Hollinsem.

 

 

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan) Mar 3, 2018 o 11:12 PST