Izabela Janachowska została mamą niecałe dwa miesiące temu. Na świat przyszło pierwsze dziecko ekspertki ślubnej i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego - synek Christopher Alexander. Izabela Janachowska od początku nie ukrywała, że nie mogła doczekać się przyjścia na świat ich synka. Jednak jak wiadomo, wraz z dzieckiem przyszły macierzyńskie obowiązki, o których dwa miesiące po porodzie zdecydowała się opowiedzieć gwiazda. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wideo, w którym opowiedziała o trudach wychowywania synka. Przyznała, że łączenie obowiązków zawodowych z rolą młodej mamy jest dla niej bardzo męczące.

Iza Janachowska o byciu mamą

Izabela Janachowska opublikowała na Instagramie wideo, na którym widać, że gwiazda jest naprawdę zmęczona. Filmik opatrzyła podpisem "Nawet filtr nie pomaga":

"Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień, chyba widać. Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od 7" - mówi na nagraniu Janachowska. 

Młoda mama szybko jednak zaśmiała się i dodała, że mimo wszystko "da radę". Wiele fanek w komentarzach na Instagramie pochwaliło Janachowską za pokazywanie macierzyństwa takim, jakie jest i nie idealizowania go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia Izabeli Janachowskiej z dzieckiem obejrzycie w naszej galerii --->