Ubiegła niedziela okazała się być niezwykle ważna dla Izabeli Janachowskiej z aż trzech powodów. Termin pierwszej tury wyborów prezydenckich w Polsce zbiegł się w czasie nie tylko z szóstą rocznicą ślubu prezenterki z biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim, ale także z dniem chrztu ich syna.

28 czerwca to dzień zupełnie wyjątkowy… dla Polaków, ze względu na wybory prezydenckie, dla mnie i mojego męża, ponieważ dokładnie 6 lat temu powiedzieliśmy sobie TAK oraz dlatego, że właśnie tę datę wybraliśmy na Chrzest Święty naszego Synka - tłumaczy na swoim blogu.

Chrzciny syna Izabeli Janachowskiej

Nie jest tajemnicą, że chrzest Christophera Alexandra miał odbyć się już o wiele wcześniej. Znana z zamiłowania do hucznych i dopracowanych do ostatniego szczegółu imprez ekspertka ślubna jakiś czas temu zdecydowała się jednak przełożyć uroczystość ze względu na obostrzenia, które obowiązywały z powodu epidemii COVID-19.

- Gdzie chrzest tam nadzieja. Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi - napisała Janachowska na Instagramie.

Ostatecznie Janachowska przygotowała chrzciny swojego synka w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Biorąc pod uwagę moje zamiłowanie do spokojnego i szczegółowego planowania uroczystości jest to zdecydowanie bardzo krótki okres czasu. Dodajcie do tego jeszcze fakt, że ostatni tydzień spędziłam na planie mojego programu i w Showroomie... - wyjaśnia we wpisie na stronie weddingdream.com.

Gwiazda programów o tematyce ślubnej na antenie TLC i TVN Style nie byłaby sobą, gdyby nie poświęciła sporo czasu i uwagi oryginalnym dekoracjom.

Od początku wiedziałam, że nie chcę powielać utartych schematów. Stąd też “tradycyjna” dla takich przyjęć biel musiała ustąpić miejsca błękitnemu obrusowi i serwetkach w kolorze szałwii (...) całość uzupełniały kwiaty wszystkich kolorach tęczy… Pomarańczowe dalie, niebieski i żółty groszek, niezapominajki, maki, a także nieco rzadziej spotykane craspedia i skabioza - czytamy.

Zobacz pierwsze zdjęcia z chrzcin syna Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Izabela Janachowska opowiedziała o swoich przygotowaniach do ślubu. Ile kosztowało wesele prezenterki?