Izabela Janachowska to była tancerka najwyższej klasy "S", która w trakcie przygotowań do własnego ślubu w 2014 roku odkryła swoją nową pasję. Żona biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego zaczynała skromnie - od prostego bloga, na którym dzieliła się swoimi poradami odnośnie organizacji wesela. Dziś prowadzi popularne programy o tematyce ślubnej na antenie stacji TLC i TVN Style, własny kanał na YouTube oraz jest redaktor naczelną profesjonalnego serwisu internetowego Wedding Dream. Nic więc dziwnego, że wiele osób uznaje ją już za prawdziwą ekspertkę w tej dziedzinie. Jak przystało na autorytet w tematyce ślubów, Janachowska postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania przyszłych młodych par odnośnie organizacji tego ważnego wydarzenia w kontekście epidemii koronawirusa.

Izabela Janachowska radzi przełożyć ślub

Izabela Janachowska po konsultacji z prawnikiem nagrała filmik, w którym rzeczowo odpowiedziała na najczęściej zadawane przez fanów pytania odnośnie ślubu, który miał się odbyć w trakcie panującej właśnie pandemii. Ekspertka uważa, że jeśli komuś naprawdę bardzo zależy na tym, aby ślub odbył się w terminie, to powinien zdecydować się na jedynie kameralne wesele we własnym domu. Radzi jednak, by ślub i wesele przełożyć.

Wiem, że jest to ogromne rozczarowanie, ale jest to w pewnym sensie siłą wyższa i musimy po prostu zgodzić sie z tą sytuacją, która ma miejsce i zachować się po prostu odpowiedzialnie - mówi.

Janachowska zaleca zachować spokój, nie panikować i zwyczajnie pogodzić się z trudną sytuacją. Jak udało się dowiedzieć redakcji serwisu Plotek.pl, sama zdecydowała się odwołać zaplanowany na Wielkanoc chrzest swojego synka, Christophera Alexandra.

Słuszna decyzja?

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska na spacerze z synem niczym księżna Kate. Ma nawet taki sam wózek! [FOTO]