Izabela Janachowska urodziła! Pierwsze dziecko popularnej ekspertki ślubnej i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego, przyszło na świat w piątek, 10 maja 2019 roku. Gwiazda stacji telewizyjnych TLC i TVN Style pochwaliła się narodzinami syna dwa dni później za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie, gdzie zaprezentowała także pierwsze zdjęcie nowo narodzonego chłopca.

- To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu - napisała świeżo upieczona mama.

Izabela Janachowska została matką

Izabela Janachowska podzieliła się też radością z powodu narodzin dziecka na swoim blogu. Szczęśliwa 32-latka opublikowała tam nieco dłuższy wpis, w którym dzieli się ze swoimi fankami swoimi pierwszymi odczuciami po przyjściu na świat wyczekiwanego synka.

Zaledwie kilka miesięcy temu powiedzieliśmy Wam, że spodziewamy się dziecka. Od tamtej pory każdego dnia dociera do nas mnóstwo ciepła i dobrej energii od Was. Bardzo Wam za to dziękujemy: ja, mój mąż i nasz synek, który jest już z nami! To naprawdę niesamowite uczucie móc go zobaczyć po tylu miesiącach oczekiwania. Poznaliśmy się zaledwie kilka dni temu a my już nie wyobrażamy sobie bez niego naszego życia. (...) Najbliższe dni, tygodnie i lata upłyną nam pod hasłem uśmiechów, zabaw i bezkresnej miłości. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy podołali tej wielkiej przygodzie, przed którą stanęliśmy - czytamy na stronie www.weddingdream.com.

Izabela Janachowska i jej mąż na razie nie zdradzili, jaki imię wybrali dla swojego syna. Przypomnijmy jednak, że jeszcze w trakcie ciąży mówiła, że bardzo podobają jej się trzy męskie imiona: Aleksander, Filip i Olivier.

Zobacz pierwsze zdjęcie dziecka Izabeli Janachowskiej w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Izabela Janachowska wyprawiła bajkowe baby shower! Dekoracje robią wrażenie [ZDJĘCIA]