Izabela Janachowska zdobyła ogromną popularność dzięki swoim występom w "Tańcu z Gwiazdami". Podczas sześciu edycji towarzyszyła między innymi takim gwiazdom, jak Radosław Majdan czy Przemysław Majdan. Niestety, pięknej tancerce i któremuś z jej partnerów nigdy nie udało się zająć pierwszego miejsca i zdobyć Kryształowej Kuli.

Ostatnio o Janachowskiej można było usłyszeć głównie w kontekście przygotowań do jej ślubu z milionerem Krzysztofem Jabłońskim. Celebrytce najwyraźniej zaczęło to przeszkadzać, bo, jak udało się dowiedzieć serwisowi "AfterParty.pl", wróci do "Tańca z Gwiazdami"!

Z kim zatańczy Izabela Janachowska? Jak donosi źródło AP.pl, jej tanecznym partnerem będzie Rafał Brzozowski, a para bardzo poważnie podchodzi do swojego udziału w show.

- To będzie szósta edycja dla Izy. Nigdy nie wygrała "Tańca", dlatego może tym razem? Zależało nam na jej obecności w programie, a i ona od razu przyjęła propozycję. Stworzą z Rafałem piękną parę - mówi w rozmowie z serwisem osoba z produkcji programu.

Myślicie, że tym razem Iza sięgnie po upragnione zwycięstwo?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Izabela Janachowska - Ona to ma!