Izabela Janachowska zorganizowała baby shower. Prowadząca programy o tematyce ślubnej, która swoją przygodę z telewizją rozpoczęła dekadę temu od występów w roli tancerki w "Tańcu z Gwiazdami", spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 32-letnia Janachowska ogłosiła swoją ciążę w sieci za pomocą uroczego zdjęcia z o 27 lat starszym od siebie z mężem biznesmenem, Krzysztofem Jabłońskim. Para pozowała tam z balonami układającymi się w napis "BABY", czyli dzidziuś. Niedługo później, przyszli rodzice nagrali wideo na YouTube, w którym zdradzili, że na świat przyjdzie ich synek. Teraz przyszła pora na zorganizowanie, modnego od jakiegoś czasu w kręgach celebryckich, baby shower. Na fotografiach, które możemy obejrzeć na Instagramie, przyjęcie wygląda naprawdę bajkowo!

Baby shower Izy Janachowskiej

Izabela Janachowska sama nie chwaliła się zdjęciami z baby shower na swoim Instagramie, ale zrobiły to za nią jej przyjaciółki. Jako pierwsza zdjęcie z przyszłą mamą pokazała partnerka Tomasza Iwana, Natalia Jakuła. 

" - Pomyślnego rozwiązania i najcudowniejszego synka" - napisała w opisie.

Niedługo później, zdjęcia z baby shower Janachowskiej mogliśmy obejrzeć na profilu makijażystki, Magdy Pieczonki. To właśnie ona opublikowała fotografie, na których widać, że przyjęcie było zaplanowane w nawet najmniejszym szczególe. Nic dziwnego, w końcu Izabela Janachowska zajmuje się planowaniem przyjęć na co dzień. Wszystkie dekoracje zostały wykonane w odcieniach bieli i błękitu: był piętrowy tort, lody i mnóstwo innych słodkości. W kolorze błękitnym była również piękna, zwiewna sukienka przyszłej mamy.

Takiego baby shower nie powstydziłyby się zapewne same siostry Kardashian, które są znane z wyprawiania swoim dzieciom bardzo wystawnych przyjęć! 

Zobaczcie zdjęcia z przyjęcia Janachowskiej w naszej galerii --->