Iza Janachowska zdecydowała się nie zwalniać tempa pracy mimo iż rok temu została mamą. Tancerka prowadzi biznes ślubny, jest youtuberką, a ostatnio stworzyła nawet dedykowaną pannom młodym biorącym ślub w pandemii linię maseczek. Prezenterka ma jednak jasno ustawione priorytety i gdy tylko może, spędza czas z rodziną.

Iza Janachowska z mężem i synem na spacerze

Ostatnio paparazzi sfotografowali Izę w towarzystwie jej męża Krzysztofa i synka Chrisa. Para tryskała dobrym humorem, a Iza wyglądała na zrelaksowaną. Synek pary wypoczywał w wózku, który na rynku można kupić za niecałe 5 tysięcy złotych. Iza nigdy nie kryła, że lubi rozpieszczać synka - wcześniej Chris jeździł prawdziwym Bentleyem wśród dziecięcych karoc: wózek tej samej marki kosztował wtedy 15 tysięcy złotych.

Iza Janachowska - mama, żona i bizneswoman

Karierę w mediach Iza zaczęła od "Tańca z gwiazdami", jednak przedsiębiorcza szczecinianka nie zamierzała poprzestać na parkiecie. Janachowska szybko zrozumiała, że to biznes ślubny jest tym, w którym chce się realizować. Z powodzeniem realizuje kolejne zawodowe wyzwania, w których jak sama przyznaje, może liczyć na pomoc męża. Za Krzysztofa Iza wyszła 6 lat temu. Synek pary przyszedł na świat w 2019 roku i jest oczkiem w głowie rodziców.