Izabela Janachowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie wystąpiła jako tancerka. Szybko zaczęła pojawiać się również na imprezach branżowych i ściankach. W 2014 roku, Janachowska wzięła ślub z Krzysztofem Jabłońskim, 57-letnim milionerem, właścicielem wytwórni świec Korona w Wieluniu, a ich wesele było towarzyskim wydarzeniem roku. Para nie oszczędzała na ceremonii, która kosztowała ponoć ponad 300 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że piękna tancerka często posądzana jest o życie na koszt swojego majętnego męża. Z tego powodu Janachowska zdecydowała się nawet na podpisanie intercyzy. Mimo to, temat małżeństwa dla pieniędzy, co jakiś czas wraca do tancerki, która odniosła się do plotek w swoim najnowszym wideo na YouTubie.

Janachowska: "Nie wyszłam za mąż dla pieniędzy"

Iza Janachowska pod koniec 2017 roku założyła na YouTube kanał o nazwie Wedding Dream, gdzie udziela widzom porad ślubnych, a także opowiada o swoim życiu prywatnym. Ostatnio poprosiła fanów, aby wysłali jej w wiadomościach założenia na jej temat, które następnie dementowała w filmie. Jeden z internautów zarzucił tancerce, że wyszła za Krzysztofa Jabłońskiego dla pieniędzy. Janachowska ostro zaprzeczyła:

"- Ludzie! Wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Ja miałam pracę zanim poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie i nie potrzebowałam mężczyzny po to, żeby zapewniał mi wpływy na konto. Najważniejsze jest dla mnie uczucie, które łączy mnie z konkretnym mężczyzną. Nie wyobrażam sobie, żeby pieniądze mogły zrekompensować brak uczucia. Nie ma takiej opcji" - mówi w filmie Iza Janachowska.

Patrząc na wspólne zdjęcia Janachowskiej i Jabłońskiego rzeczywiście widać, że są w sobie zakochani, a ich uczucie jest szczere. Para wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Co ciekawe, termin porodu zbiega się w czasie z siódmą rocznicą ich związku.

Zobacz zdjęcia Izabeli Janachowskiej z mężem w naszej galerii --->