Izabela Janachowska, popularna ekspertka ślubna i jej mąż, Krzysztof Jabłoński po raz pierwszy zostali rodzicami 10 maja 2019 roku. Gwiazda stacji telewizyjnych TLC i TVN Style pochwaliła się narodzinami syna dwa dni później na Instagramie, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcie nowo narodzonego chłopca. Janachowska nie ukrywała, że razem z mężem nie mogli doczekać się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka i nie wyobrażają sobie bez niego życia. Izabela Janachowska nazwała swojego syna Christopher Alexander. Poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie, publikując w Dniu Dziecka uroczą fotografię z podpisem: "Nasze najmniejsze Największe Szczęście... Christopher Alexander... Cudownego pierwszego Dnia Dziecka, synku."

Izabela Janachowska: imię syna

Imię syna Izabeli Janachowskiej podzieliło jej fanów. Niektórzy twierdzili, że para świetnie wybrała, a pierwsze imię jest pięknym "hołdem" dla Krzysztofa Jabłońskiego (Christopher - ang. Krzysztof). Inni byli zawiedzeni, że dziecko nie otrzymało tradycyjnych polskich imion, których jest przecież tak wiele. Teraz gwiazda postanowiła wyjaśnić, czym kierowała się przy swojej decyzji:

"My dużo wyjeżdżamy, dużo podróżujemy. Myślę, że mały będzie kształcił się gdzieś dalej w świecie, więc chcieliśmy mu ułatwić tę drogę" - powiedziała Janachowska w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Myślicie, że jej syn będzie jej wdzięczny?