Izabela Janachowska popularność zdobyła udziałem w "Tańcu z gwiazdami". Dziś jest prowadzącą kilku programów i autorką bloga o tematyce ślubnej. Prywatnie natomiast jest już od kilku lat szczęśliwą żoną przedsiębiorcy Krzysztofa Jabłońskiego, a od roku także mamą Chrisa, z którym wystąpiła na okładce czerwcowego wydania magazynu "Gala"

Ile kosztowało wesele Izabeli Janachowskiej? 

Izabela Janachowska i jej mąż obchodzili niedawno szóstą rocznicę ślubu. Sakramentalne "tak" para powiedziała sobie w 28 czerwca 2014 roku podczas uroczystości ślubnej w Iławie. Mimo że od tego ważnego wydarzeniu w ich życiu minął już pewien czas, to fani wciąż dopytują prowadzącą program "Panny młode ponad miarę" o szczegóły jej wesela. Z tej okazji była tancerka nagrała specjalne Q&A, w którym odpowiedziała na kilka pytań internautek.  

Autorka bloga "Wedding Dream" skoncentrowała się przede wszystkim na tych pytaniach, które dotyczyły przygotowań. Janachowska zdradziła, że przygotowania do ślubu rozpoczęła zaraz po zaręczynach i trwały one mniej więcej rok. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim przyznała, że najbardziej problematyczne podczas uroczystości okazała się... pogoda. W dniu ślubu Izabeli Janchowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego spadł deszcz. Jednak i w tej sytuacji Izabela znalazła pozytyw, ponieważ według starego przesądu deszcz w w dniu ślubu ma przynosić szczęście, jak widać wszystko na razie się sprawdza. Jedna z internautek postanowiła zapytać także o budżet, jaki para musiała przeznaczyć na swój najważniejszy dzień w życiu. 

- Kiedyś przeczytałam na jednym z portali, że wydaliśmy na ślub 300 tys. złotych. No i stwierdziłam, że po prostu, że nie ma co w ogóle... Co to jest za głupi pomysł rozmawiać o pieniądzach, kwotach na wesele, o swoim budżecie. Każda młoda para stara się przeznaczyć taki budżet, za który jest w stanie zorganizować możliwie dla nich najpiękniejsze wesele i to się liczy, żeby się ludzie świetnie bawili, a nie robili jakiś konkurs tego, kto najwięcej wydał na wesele. Co to jest w ogóle za pomysł? - przyznała.

Zgadzacie się z Izabelą Janchowską? 

ZOBACZ TAKŻE: IZABELA JANACHOWSKA z mężem i synkiem na wiosennym spacerze [ZDJĘCIA]