Izabela Janachowska, popularna ekspertka ślubna i jej mąż, Krzysztof Jabłoński po raz pierwszy zostali rodzicami 10 maja 2019 roku. Gwiazda stacji telewizyjnych TLC i TVN Style pochwaliła się narodzinami syna dwa dni później na Instagramie, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcie nowo narodzonego chłopca. Janachowska nie ukrywała, że razem z mężem nie mogli doczekać się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka i nie wyobrażają sobie bez niego życia. W trakcie ciąży, Izabela zdradziła fankom, że podobają jej się trzy męskie imiona: Aleksander, Filip i Olivier. Do tej pory, nie wiadomo było jednak, na jakie imię ostatecznie się zdecydowała.

Izabela Janachowska: imię dziecka

Izabela Janachowska nazwała swojego syna Christopher Alexander. Poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie, publikując w Dniu Dziecka uroczą fotografię z podpisem:

"Nasze najmniejsze Największe Szczęście... Christopher Alexander... Cudownego pierwszego Dnia Dziecka, synku."

Opinie na temat wyboru imion są podzielone. Niektórzy twierdzą, że para świetnie wybrała, a pierwsze imię jest pięknym "hołdem" dla Krzysztofa Jabłońskiego (Christopher - ang. Krzysztof). Inni są zawiedzeni, że dziecko nie otrzymało tradycyjnych polskich imion, których jest przecież tak wiele.

A Wy co sądzicie o imionach syna Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego?

Zdjęcie pary z dzieckiem obejrzycie w naszej galerii --->