Znamy płeć dziecka Izabeli Janachowskiej. Tancerka i jej mąż Krzysztof Jabłoński postanowili nagrać wideo na YouTube, w którym ogłaszają czy spodziewają się córki czy syna. Prowadząca programy o tematyce ślubnej, która swoją przygodę z telewizją rozpoczęła 10 lat temu od występów w roli tancerki w "Tańcu z Gwiazdami", spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 32-letnia celebrytka ogłosiła swoją ciążę w sieci za pomocą uroczego zdjęcia z o 27 lat starszym od siebie z mężem, biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim. Para pozowała tam z balonami układającymi się w napis "BABY", czyli dzidziuś. Teraz z kolei, przyszli rodzice zdradzili (również w mediach społecznościowych), że na świat przyjdzie ich...

Izabela Janachowska: płeć dziecka

Izabela Janachowska od siedmiu lat jest szczęśliwa u boku o 27 lat starszego od niej biznesmena i wkrótce urodzi mu pierwsze dziecko. W swoim najnowszym wideo na YouTubie para zdradziła, jakiej płci będzie ich pierwsze maleństwo: 

"Jak doskonale wiecie, razem z moim mężem spodziewamy się dzidziusia. Dzisiaj postanowiliśmy zdradzić, jakiej płci jest nasze dziecko, bo już wszyscy chcą wiedzieć" - zaczęła Janachowska.

Następnie widzimy, jak przyszli rodzice kłócą się, kto ma ogłosić szczęśliwą wiadomość. Po zakończonej grze "kamień, papier, nożyce", para wspólnie krzyknęła, że urodzi im się...syn. W tej samej chwili, z sufitu posypało się również niebieskie konfetti.

Przypomnijmy, że Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wzięli ślub 28 czerwca 2014 roku w Iławie.

WIDEO, w którym Izabela Janachowska ogłosiła płeć dziecka, obejrzycie poniżej: