Izabela Macudzińska już po raz drugi w ciągu pół roku przeżyła chwile grozy na drodze. Przypomnijmy, że w grudniu gwiazda "Królowych życia" uczestniczyła w poważnej kolizji z udziałem aż czterech pojazdów. Kolejną złą wiadomością Iza podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie w czwartek. Bohaterka popularnego show TTV tym razem rozbiła swoje auto na słupie.

Iza z "Królowych życia" miał wypadek

Znana z zamiłowania do luksusu projektantka mody i stylistka z Poznania na szczęście nie odniosła w wypadku żadnych poważnych obrażeń. Nie ukrywa jednak, że zdarzenie wywołało w niej silny wstrząs psychiczny.

- Kochani, dwa dni temu miałam wypadek samochodowy. Nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka. W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie, każdą minutę, każdą sekundę. To, że otarłam się o śmierć, o swoje życie, pokazało mi, że jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam - napisała na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już 354 użytkowników serwisu.

Iza nie zdradziła dokładnych okoliczności wypadku, ale przyznała, że był on efektem jej osłabienia i napięcia psychicznego. Zdradza również, że groźne zdarzenie znacząco wpłynęło na jej myślenie o życiu.

- Przemęczenie, stresy wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała. Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną, bo innego wyjaśnienia nie mam na to. Wiem jednak jedno: życie jest zbyt krótkie, aby przejmować się pierdołami, aby wiecznie żyć w biegu. Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili, bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień. Dziękuje moim bliskim, że w tych dniach byli i są ze mną, za ich wsparcie - wytłumaczyła we wpisie.

Bohaterka programu "Królowe życia" wyznała, że zdecydowała się podzielić drastycznym zdjęciem z miejsca wypadku, aby dać do myślenia innym kierowcom.

- To kochani ku przestrodze dla innych, może to da niektórym do myślenia, tak jak mi dało - dodała na koniec.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska w filmie Patryka Vegi o prostytucji i pedofilii. Zobacz zwiastun bez cenzury