W świecie show-biznesu istnieje zaledwie od kilku tygodni. Dzisiejszego wieczoru debiutuje na czerwonym dywanie. Izabella Krzan, Miss Polonia 2016, zachwyciła na Różach Gali 2016.

Izabella Krzan kilka dni temu została nową Miss Polonia 2016. To właśnie ona będzie reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe 2016 na Filipinach. Koronę wręczyła jej laureatka konkursu z 2012 roku, Paulina Krupińska, Modelka jest najdłużej panującą do tej pory miss w historii konkursu w Polsce. Wszystko za sprawą przerwy w organizacji konkursu. 

Ostatni przeprowadzono cztery lata temu, czyli w 2012 roku. Tytuł Miss powędrował wówczas właśnie do Pauliny Krupińskiej, która w tym roku wreszcie pożegnała się z koroną. Kim jest Miss Polonia 2016?

Izabella Krzan ma 21 lat, 180 cm wzrostu i pochodzi z Olsztyna. Obecnie studiuje ekonomię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Miss dzisiejszego wieczoru po raz pierwszy od wygranej pojawiła się na czerwonym dywanie. Modelka zachwyciła swoją stylizacją na Różach Gali 2016.

Izabella Krzan postawiła na długą kremową suknię, którą wzbogaciła małą złotą kopertówką. Zarówno sukienka, jak i dodatki pochodzą z Showroomu Dresspoint.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się Miss Polonia 2016 na Różach Gali 2016!