Telewizja Polska podała niedawno do wiadomości publicznej, że Miss Polonia z 2016 roku, Izabella Krzan, dołącza do Rafała Brzozowskiego i razem z nim poprowadzi odświeżoną wersję kulowego w latach 90-tych teleturnieju "Koło Fortuny"! Wszystko wskazuje zatem na to, że Iza zastąpi w powracającym po latach programie słynną Magdę Masny, do której dwie dekady temu wzdychały miliony Polaków płci męskiej. Czy podobne doświadczenie czeka też Izę?

ZOBACZ: KOCHAM CIĘ, POLSKO! Magda Masny wraca do TVP! Skąd ją pamiętacie? [WIDEO]

Iza Krzan będzie zatem kolejną nową twarzą Telewizji Polskiej. Piękna Miss w formacie „Koło Forty” ramię w ramie będzie pracowała z Rafałem Brzozowskim. Jak się bowiem okazało kilka tygodni temu, to właśnie ten wokalista wygrał casting na prowadzącego odświeżonej wersji show Telewizji Publicznej.

Jak ta para poradzi się w nowych rolach? I czy widzowie Telewizji Polskiej nowe „Koło Fortyny” będą oglądali równie chętnie jak w latach 1992 – 1998, kiedy to prowadzili je Wojciech Pijanowski i Magda Masny? Odwiedź na te pytania poznamy już tej jesieni. Tymczasem parze nowych prowadzących życzymy dużo sympatii widzów i powodzenia! ;-)