Wybrana miesiąc temu Miss Polonia 2016, Izabella Krzan już w styczniu będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss Universe. Gala finałowa 65. edycji wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie, odbędzie się 30 stycznia w Manili - stolicy Filipin. Miss Polonia już zaczęła przygotowania do tego wyjazdu. Dla Miss Polonii szyte są już nawet specjalne suknie. Jakie kreacja Iza zabierze ze sobą do Azji?

ZOBACZ: MISS POLONIA 2016 Izabella Krzan mogłaby być aniołkiem Victoria’s Secret!

Przygotowania polskiej, piękniej reprezentantki do Miss Universe trwają w najlepsze! Tak samo jak realizacja projektów dwóch głównych sukni na konkurs. Jakie marki podjęły się ich wykonania?

Za projekt i uszycie sukni finałowej Izabelli Krzan na Miss Universe odpowiada marka Laurelle. Kreacja zostanie wykonana z koronki w kolorze cielistym, wyszywanej złotymi, miedzianymi i miodowymi kamieniami. Krój sukni podkreśla figurę Izabelli oraz eksponuje jej piękne, długie nogi. Całości dopełni długi, zwiewny tren, również zdobiony kamieniami.

POLECAMY: MISS POLONIA 2016 Udało się wybrać następczynię Pauliny Krupińskiej!

Suknię narodową o nowoczesnym kroju z elementami linii konstrukcyjnych stroju ludowego zaprojektowała zaś Natasha Pavluchenko. Suknia będzie zdobiona ręcznymi haftami z różnych regionów Polski. Całą kreację ozdobią kamienie Swarovskiego o łącznej wartości prawie 10 tysięcy złotych!

Uzupełnieniem sukni narodowej będzie czepiec, który został zaprojektowany na podstawie inspiracji zaczerpniętych ze stroju regionu warmińsko-mazurskiego, z którego pochodzi Izabella.

CZYTAJ TEŻ: IZABELLA KRZAN debiutuje na Różach Gali 2016 [ZDJĘCIA]

Oficjalna prezentacja wszystkich sukni Izabelli Krzan na wybory Miss Universe odbędzie się na początku stycznia, tuż przed jej wylotem na Filipiny.

Póki co wiemy, jak wyglądają szkice sukni (zobaczcie je w naszej GALERII) ale już nie możemy się doczekać ich realizacji! Myślcie, że Iza zaprezentuje je jak na Królową Piękności przystało? Trzymamy za to mocno kciuki!