Odejście Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej po 12 latach współpracy, wywołało niemałe zaskoczenie wśród widzów, a także, jak mówi się nieoficjalnie, wśród osób pracujących przy "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka ogłosiła swoją decyzję z dnia na dzień, nie informując o niej wcześniej większości kolegów z pracy. Jak się jednak okazuje, produkcja programu śniadaniowego zdołała w ekspresowym tempie zorganizować zastępstwo za Rogalską i dzień później u boku Tomasza Kammela pojawiła się już nowa prowadząca. 

Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na Śniadanie"

Dzień po odejściu Marzeny Rogalskiej, czyli podczas środowego wydania "Pytania na śniadanie", Kammelowi towarzyszyła już nowa partnerka.

- Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się dzisiaj obejść bez Marzeny Rogalskiej. Ale mamy super program i super tematy, które państwa porwą. Nie poprowadzę go dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą, którą państwu serdecznie przedstawiam... Izabella Krzan! - przedstawił nową prowadzącą Tomasz Kammel.

Widzowie nie są jednak zachwyceni zmianą. Nie ukrywają, że bardzo lubili duet Rogalska-Kammel i tęsknią za dziennikarką:

- Szkoda że nie ma już Marzenki, to był super duet. Nikt jej nie zastąpi;

- Nie da się zastąpić Marzeny, duet Rogamel był nie do zastąpienia tylko dla nich oglądałam pytanie na śniadanie, ale szanuje i popieram decyzję Marzenki. Dzięki za te 12 lat i powodzenia;

- Panie Tomku proszę wziąć przykład z telewizyjnej żony- piszą w komentarzach na Facebooku "PnŚ".

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem,...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021

Izabella Krzan nową prowadzącą "Pytania na Śniadanie". Kim jest?

Izabella Krzan dała się poznać widzom po raz pierwszy, kiedy to w 2016 roku wygrała konkurs Miss Polonia 2016. Dosyć szybko zdecydowała, że swoją karierę chce rozwijać w telewizji. Na swoim koncie ma już prowadzenie cyklu reportaży "Lajk!", współprowadzenie imprez sylwestrowych TVP, czy programu "Czar Par". Widzowie kojarzą ją również z "Koła Fortuny".

Myślicie, że Izabella Krzan na stałe zagości u boku Tomasza Kammela w "Pytaniu na Śniadanie"?