Izabella Scorupco po raz trzeci wyszła za mąż. Co ciekawe, 49-letnia aktorka znana z filmów "Golden Eye" i "Ogniem i mieczem" sama nie pochwaliła się swoim ślubem z młodszym od siebie o parę lat Szwedem. Zrobili to za nią jej bliscy i znajomi, którzy w niedzielę, 6 października, zaczęli zamieszczać zdjęcia i filmiki z uroczystości na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, że para powiedziała sobie "tak" w USA, gdzie polska gwiazda mieszka na stałe od wielu lat. Ceremonia zaślubin odbyła się w Los Angeles, w malowniczym miejscu z widokiem na słynny napis Hollywood. Panna młoda miała na sobie długą suknię z trenem i dobraną pod kolor peleryną, a na głowie nosiła biżuteryjną ozdobę do włosów. Pan młody włożył stylową brązową marynarkę i czarne spodnie, do czego dobrał białą koszulę oraz muchę.

Kim jest Karl Rosengren - trzeci mąż Izabelli Scorupco?

Izabella Scorupco jest dwukrotnie rozwiedziona. W latach 1994-1996 była żoną znanego hokeisty Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię (ur. 1997). Aktorka ponownie wyszła za mąż w 2003 roku za Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jakoba (ur. 2003). Drugie małżeństwo Scorupco zakończyło się po 12 latach. Trzeci mąż gwiazdy nie jest osobą publiczną. Wiadomo jedynie, że Karl Rosengren jest szwedzkim biznesmenem, który odnosi spore sukcesy w branży gier komputerowych. Jego firma jest liderem na rynku internetowego pokera w Chinach. W przeszłości Rosengren mieszkał nawet w Manili, stolicy Filipin. Mężczyzna ma córkę ze związku ze szwedzką projektantką mody, Josefine Olsson.

Przypomnijmy, że Izabella Scorupco po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie ze swoim nowym partnerem podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Młodej Parze życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Zobacz zdjęcia ze ślubu Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Izabella Scorupco pokazała partnera! Ich zdjęcie jest hitem Instagrama