Izabella Scorupco pokazała córkę. Scorupco to polska aktorka, która może pochwalić się znaczącymi sukcesami poza granicami kraju. Do dziś pozostaje jedyną Polką, która zagrała u boku Jamesa Bonda (chodzi oczywiście o słynną rolę w filmie "Golden Eye" z 1995 roku), jest też rozpoznawalną osobowością telewizyjną w Szwecji. Zagrała tam w kilku filmach i serialach oraz pojawiła się w reklamie firmy kosmetycznej Oriflame. Jej życie prywatne jest pozbawione skandali. Co prawda ma na koncie rozwód z hokeistą Mariuszem Czerkawskim (byli małżeństwem od lipca 1996 do 1998 roku), jednak oboje zgodnie wychowują córkę Julię.

W 2003 roku Izabella Scorupco poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda i dla niego przeprowadziła się za ocean. Para doczekała się syna Jakoba. Niestety po 12 latach małżonkowie podjęli decyzję o rozwodzie. Pod koniec 2019 roku Izabella Scorupco wyszła za mąż po raz trzeci - jej mężem został szwedzki biznesmen odnoszący spore sukcesy w branży gier komputerowych, Karl Rosengren.

Córka Izabelli Scorupco: jak wygląda Julia? [zdjęcia]

Córka Izabelli Scorupco jest aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się zdjęciami z życia prywatnego, często pokazuje również swojego chłopaka. Internauci nie szczędzą jej ciepłych słów - chwalą urodę nastolatki i zastanawiają się, czy pójdzie w ślady sławnej mamy.

Zobaczcie, jak wygląda córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego w naszej galerii.