Izabella Scorupco pokazała córkę! Scorupco to polska aktorka, która może pochwalić się naprawdę znaczącymi sukcesami poza granicami kraju. Do dziś pozostaje jedyną Polką, która zagrała u boku Jamesa Bonda. Chodzi oczywiście o słynną rolę w filmie Golden Eye z 1995 r. Izabella Scorupco to dziś przede wszystkim rozpoznawalna osobowość telewizyjna i aktorka w Szwecji. Zagrała w kilku filmach i serialach oraz pojawiła się w reklamie firmy kosmetycznej Oriflame. W tym północnym europejskim kraju mieszkała już od najmłodszych lat (wyjechała do Szwecji wraz z mamą w wieku 7 lat w 1977 r.). Jej życie prywatne jest pozbawione skandali. Co prawda ma na koncie rozwód z hokeistą Mariuszem Czerkawskim (byli małżeństwem od lipca 1996 r. do 1998 r.), jednak oboje zgodnie wychowują córkę Julię.

W 2003 r. Izabella Scorupco poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda. Dla niego zresztą przeprowadziła się za ocean. Para doczekała się syna Jakoba, który urodził się 24 lipca 2003 r. Niestety pod koniec 2015 roku, małżonkowie podjęli decyzję o sekretnym rozwodzie.Scorupco rozwiodła się trzy lata temu, ale dziś znów jest zakochana. Podobno to coś poważnego, dlatego gwiazda nie chce mówić zbyt wiele o nowym uczuciu, by nie zapeszać. 

Córka Izabelli Scorupco ZDJĘCIA

Córka Izabelli Scorupco coraz częściej pojawia się w mediach. Kilka dni temu dziewczyna skończyła 21 lat, i z tej okazji aktorka podzieliła się z fanami nowymi zdjęciami Julii:

"Dla mnie zawsze będziesz moją małą córeczką. Dziękuję życiu w każdej sekundzie dnia za pozwolenie mi być twoją mamą. Wszystkiego najlepszego mój cudzie Świata!" - napisała na Instagramie Scorupco.

Obserwatorzy na Instagramie i internauci nie szczędzą jej ciepłych słów. Chwalą urodę nastolatki i zastanawiają się, czy pójdzie w ślady sławnej mamy. Jedno wiemy na pewno - mogłaby być jej siostrą bliźniaczką! 

Zobaczcie, jak wygląda córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiegow naszej GALERII --->