Izabella Scorupco w latach 90-tych uchodziła za najpiękniejszą polską aktorkę. Scorupco zagrała Helenę w filmie "Ogniem i Mieczem" Jerzego Hoffmana. W Jana Skrzetuskiego wcielił się przystojny Michał Żebrowski, a jeszcze długo po premierze filmu plotkowano o jego romansie ze Scorupco. Żadne z nich nigdy nie potwierdziło plotek, jednak wkrótce potem Izabella wyjechała z Polski. Aktorka i modelka zamieszkała na stałe w Szwecji i ponownie wyszła za mąż. Pierwszym mężem Scorupco był hokeista Mariusz Czerkawski. Ponownie Iza wyszła za mąż w 2003 roku - poślubiła amerykańskiego biznesmena Jeffreya Reymonda. Ze związku z Czerkawskim Scorupco ma córkę Julię, która wyrasta na prawdziwą piękność, a z drugiego małżeństwa - syna Jakoba. Razem z rodziną gwiazda mieszka w Los Angeles i, jak pokazują ostatnie zdjęcia, uwielbia opalać się na plaży w Malibu. I wciąż wygląda re-we-la-cyj-nie!

Izabella Scorupco nie gra dziś w filmach tyle, co w latach 90-tych, ale wciąż uchodzi za jedną z największych polskich gwiazd. Gdyby chciała, z pewnością mogłaby przebierać w intratnych propozycjach, bo choć zbliża się do 50-tki, to wciąż wygląda wspaniale. Niemal jak Jennifer Lopez! Izabella zawsze była pięknością, a mijający czas tylko dodał jej urodzie szlachetności. Julia Czerkawska, nastoletnia córka Scorupco, jest do niej bardzo podobna, tyle że, w przeciwieństwie do Izabelli, Julia jest brunetką.

ZOBACZ TEŻ: Polskie gwiazdy w bikini. Która prezentuje się na plaży najlepiej?

Scorupco na nowych zdjęciach, jakimi pochwaliła się niedawno na Instagramie, pozuje w bikini. Widać, że gwiazda regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia, bo perfekcyjnej sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Scorupco w bikini kusi na zdjęciach. Zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie, jak doskonale wygląda dziś pamiętna Helena Kurcewiczówna z "Ogniem i Mieczem"!