Niedawno pisaliśmy już o końcu sześcioletniego związku Olgi Frycz i Jacka Borcucha. Aktorka, zniecierpliwiona niedojrzałym zachowaniem reżysera, postanowiła podjąć trudną decyzję o rozstaniu, choć nadal ponoć go kocha.

Wygląda jednak na to, że sam Borcuch nie myśli już o byłej partnerce. Jak donosi bowiem "Fakt", reżyser szybko znalazł pocieszenie w ramionach... znanej z programu "Apluaz, aplauz" Małgorzaty Ohme!

"Jacek Borcuch nie ma żalu, że Olga Frycz wyniosła walizki z jego mieszkania. Wszak od kilku tygodni jego serce bije szybciej dla pięknej blondynki, przez którą zakończył się jego związek z gwiazdą M jak miłość. Reżyser widywany jest na schadzkach z jurorką show TVN Aplauz, aplauz – Małgorzatą Ohme" - informuje "Fakt".

Paparazzi tabloidu przyłapali parę na wspólnym spotkaniu. Ze zdjęć opublikowanych przez gazetę rzeczywiście można wywnioskować, że Borcuch i Ohme dobrze się znają i lubią spędzać czas w swoim towarzystwie.

"Para nie kryje się ze swoimi uczuciami. Na naszych zdjęciach można dostrzec, że czułymi gestami obdarzają się na oczach przechodniów. Psycholożka dziecięca spędza teraz z reżyserem każdą wolną chwilę. Para na razie nie mieszka jeszcze razem, dlatego gdy się spotykają na mieście, zachowują się jak stęsknione za sobą zakochane nastolatki" - czytamy w "Fakcie".

Zapytana przez dziennikarzy tabloidu o tę sytuację Małgorzata Ohme nie była zbyt wylewna.

– Nie będę tego komentować – powiedziała telewizyjna jurorka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Jacek Borcuch - Rozstał się z Olgą Frycz!