W ostatnim czasie już kilkakrotnie przyłapano Jacka Braciaka na romantycznych spotkaniach z Renatą Dancewicz. Wszytko wskazuje na to, że para przeżywa gorący romans!

Hot News: Ewa Drzyzga "Rozmowy w Toku" znikają z anteny po 16 latach emisji! To smutna wiadomość dla fanów dziennikarki

Jak donosi tygodnik Życie na gorąco para nie szczędzi sobie czułych pocałunków i zachowuje się tak, jak by od dawna łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Czy to oznacza, że samotnych aktorów połączyło gorące uczucie? 

Zobacz: Królikowski, Herman, Podsiadło, Braciak na premierze filmu Kamper. Zobacz, kto jeszcze się pojawił

Może tak być. Nie oznacz to wcale jednak, że związek pary należy do łatwych. Nie od dziś znane jest dość nowatorskie podejście Renaty Dancewicz do tematu związków. W świecie show-biznesu aktorka znana jest z postępowych poglądów dotyczących relacji damsko-męskich. Wielokrotnie twierdziła, że małżeństwo nie zawsze oznacza receptę na udane życie. Deklarowała jednak przy tym, że zawsze traktowała swoich partnerów poważnie. Mimo to nie zdecydowała się wyjść za mąż za ojca swojego syna, który urodził się w 2003 roku. A takich partii ze świecą szukać! W końcu były partner Dancewicz to znany i zamożny biznesmen.

Czytaj: RENATA DANCEWICZ "Narkotyki to nic złego!"

Nieco inne podjęcie do kwestii związkowych miał do tej pory Braciak. Ten nie miał problemu z wiązaniem się z kobietami jego życia, choć wszystkie jego dotychczasowe relacje kończyły się rozstaniem.

W grudniu ubiegłego roku pojawiła się informacja, że aktor rozszedł się ze swoją wieloletnią partnerką Mają Hirsch, matką ich 11-letniej córki Marysi. Jeszcze na początku tegorocznych wakacji aktor przyszedł na jedną z filmowych premier w towarzystwie młodej aktorki Marty Ścisłowicz. Jak widać, obie te relacje nie przetrwały jednak próby czasu. Czy inaczej będzie w przypadku duetu Braciak-Dancewicz?

Zobacz też: Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko tak świętują rocznicę ślubu: osiem lat temu w tym samym miejscu [ZDJĘCIA]

Póki co wszystko wskazuje na to, że parę połączyły nie tylko wspólne zawodowe tematy, lecz także gorące uczucie. Czy po latach perypetii oboje w końcu znajdą prawdziwe szczęście w miłości? Trzymamy za to mocno kciuki!