Jacek Braciak w serialu "BrzydUla" wcielał się w ekscentrycznego projektanta Pshemko, którego uwielbiali widzowie. Zaraz obok Violetty Kubasińskiej był jedną z najbardziej barwnych postaci produkcji i kluczowych osób w firmie Febo&Dobrzański. Jak się jednak okazuje Braciaka w nowym sezonie "BrzydUli" ostatecznie zabraknie. Mimo wcześniejszych zapewnień o powrocie na plan całej dawnej obsady serialu, zamiast Pshemko na ekranie zobaczymy... parę innych projektantów.

Jacek Braciak nie zagra w "BrzydUli 2". Dlaczego?

Kto zastąpi Jacka Braciaka w "BrzydUli"? Stacja TVN ogłosiła na Instagramie, że w nowym sezonie będą to Piotr Rogucki i Rafał Mohr, którzy wcielą się w duet projektancki i jako Sławomir oraz Mirosław przejmą posadę Pshemko. Jak podaje serwis "Pudelek" przyczyną rezygnacji Braciaka z udziału w kontynuacji telewizyjnego hitu jest wcześniejsze podpisanie kontraktów na inne produkcje.

- Nie jest to bynajmniej spowodowane tym, że gra Maja Hirsch, oni nadal są w bardzo dobrych relacjach, wystarczy spojrzeć na Instagram Majki. Kiedy pojawiła się opcja BrzydUli, Jacek miał już podpisane umowy na fabuły. On teraz gra głównie w filmach - twierdzi źródło serwisu.

Wszystko wskazuje na to, że reszta obsady pozostanie taka sama: na planie pracują już Julia Kamińska, Filip Bobek, Łukasz Garlicki czy Maja Hirsh. Nie zabraknie również wspomnianej wcześniej Violetty Kubasińskiej, którą gra Małgorzata Socha. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Lip 22, 2020 o 4:55 PDT