O tym, że Jacek Kurski i jego żona Joanna spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. "Fakt" opublikował zdjęcia pary, na których widać, że wybranka prezesa TVP jest już w zaawansowanej ciąży. Tabloid dowiedział się, że poród planowany jest na wiosnę, a przyszła mama czuje się bardzo dobrze. - To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki - mówił wtedy dziennikowi przyjaciel pary, zdradzając jednocześnie płeć dziecka.

Jacek Kurski zdradził imię dziecka. Jak prezes TVP nazwie córkę?

Teraz Kurscy zdradzili, jak planują nazwać swoją córkę. W rozmowie z "Super Expressem" prezes TVP wyznał, że dziecko otrzyma imię po jego mamie, która zmarła w sierpniu 2016 roku. 

- Gdy moja mama trafiła do szpitala, Joanna była przy mnie. Miałem poczucie, że Bóg jedną ukochaną kobietę mi zabiera, a drugą daje. Tak zresztą widziała to moja mama w naszej ostatniej rozmowie. Dlatego jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, by nasza córka miała na imię Anna po mamie. A nawet pełniej - w linii kobiet w naszej rodzinie z polskiego Podola - Anna Klara Teodora- zdradził Jacek Kurski.

ZOBACZ TEŻ: JACEK KURSKI wziął ślub. Kim jest Joanna Klimek - jego druga żona? [FOTO]