Jacek Rozenek i Roksana Gąska zaręczyli się? Takie informacje przedostały się do mediów. Jak donosi "Rewia", jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu miała zaręczyć się w czasie swojego ostatniego urlopu we Włoszech. Były mąż Małgorzaty Rozenek podobno specjalnie zabrał swoją nową partnerkę do pięknej Toskanii, aby tam zapytać ją o to, czy zostanie jego żoną. Zadzwoniliśmy do Jacka Rozenka, by potwierdzić te informacje. W końcu we wspólnym wywiadzie, jakiego para udzieliła "Gali", nie wspominali o ślubie. Rozenek wyznał, że namawia Gąskę, ale ona nie czuje się jeszcze gotowa. Czy więc doszło do zaręczyn, czy to tylko wyssana z palca plotka?

Jacek Rozenek oświadczył się Roksanie Gąsce?

Jacek Rozenek i Roksana Gąska nie pochwalili się w mediach społecznościowych informacją o swoich zaręczynach. To dlatego, że... nie miały one miejsca.

Nie potwierdzam tych informacji. Jeśli faktycznie dojdzie do zaręczyn, na pewno pochwalę się tą radosną wiadomością Państwa redakcji - powiedział nam Jacek Rozenek.

Przypomnijmy, jak o ewentualnym ślubie Rozenek i Gąska mówili w "Gali":

Jacek Rozenek: Wciąż ją namawiam... (śmiech)

Roksana Gąska: Jak każda dziewczynka marzyłam o białej sukni... Ale teraz nie mam ciśnienia, bo jest mi dobrze tak, jak jest. Chciałabym dobrze poznać Jacka i żeby on poznał mnie.

Jacek Rozenek.: To dobre i dojrzałe podejście do sprawy. Współczesny świat jest bardzo szybki, wszyscy biegniemy, spieszymy się, a potem się okazuje, że coś nas po drodze ominęło. Nie warto biec.

O tym, że Rozenek i Gąska są szczęśliwi, jesteśmy przekonani. Spodziewamy się także, że wcześniej czy później staną na ślubnym kobiercu. Ale na razie chcą, by ich uczucie dojrzało, z dala od mediów i presji. A my im kibicujemy!

Zdjęcia Jacka Rozenka i Roksany Gąski z pięknej sesji zdjęciowej dla magazynu "Gala" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JACEK ROZENEK I ROXY GĄSKA w "Gali" o wspólnym życiu, różnicy wieku, dzieciach i ślubie [WYWIAD + ZDJĘCIA]