Jacek Rozenek i Roxi Gąska po raz pierwszy razem na okładce! Tylko "Gali" zdecydowali się opowiedzieć o swojej drodze do szczęścia i o miłości, jaka ich połączyła. A jest to miłość niełatwa, bo wystawiona na ocenę. Wiele osób zarzuca bowiem parze nadmierną różnicę wieku - Roksana Gąska ma bowiem 25 lat, a Rozenek - 49. A jednak okazuje się, że Roksana i Jacek rozumieją się świetnie i dziś nie wyobrażają sobie życia bez siebie! Jak się poznali? Co w sobie cenią? W jaki sposób się dopełniają? Jakie Gąska ma relacje z synami Rozenka? A jak on dogaduje się dziś z byłą żoną, Małgorzatą Rozenek, i jej mężem, Radosławem Majdanem? W jaki sposób Rozenek i Gąska radzą sobie z hejtem? Odpowiedzi na te wszystkie pytania już w poniedziałek, 16 lipca, w magazynie "Gala". Tymczasem już teraz przeczytacie fragmenty wywiadu z parą i zobaczycie pierwsze zdjęcia z sesji!

Jacek Rozenek i Roxi Gąska w "Gali"

Roksana Gąska przyznała w wywiadzie, że gdy tylko wyszło na jaw, iż spotyka się z Jackiem Rozenkiem, spadła na nią lawina krytyki.

Już przypięli mi łatkę głupiej blondynki, która przykleiła się do znanego aktora, by wejść w świat celebrytów. A ja wręcz nie lubię bywać w miejscach, gdzie strzelają flesze. Bardzo rzadko daję się Jackowi wyciągnąć na oficjalne imprezy.

Jacek Rozenek namawia partnerkę, by częściej pokazywała się z nim publicznie lub wychodziła z przyjaciółmi, ale okazuje się, że Roksana jest typem domatorki i mimo młodego wieku, imprezy raczej jej nie w głowie. Najbardziej lubi przebywać z Jackiem, z dala od fotoreporterów i ścianek.

Nasze poprzednie związki traktowaliśmy poważnie. Ale to nie było to. Teraz też budujemy poważny związek. I jest pięknie. Choć spotykamy się z hejtem ze strony ludzi, którzy nas nie znają - dodaje Rozenek.

Roksana Gąska, zwana "Roxi", ma aż ośmioro rodzeństwa. Dlatego jest dojrzała jak na swój wiek, a także bardzo opiekuńcza. Synowie Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek, Stanisław i Tadeusz, od razu ją polubili. Roxi świetnie się z nimi dogaduje. Jacek również pochodzi z wielodzietnej rodziny - ma czwórkę rodzeństwa. Naprawdę, mimo sporej różnicy wieku, tych dwoje więcej łączy niż dzieli! Oboje mają też w dobie dużo pokory i potrafią cieszyć się małymi rzeczami,

Roksana jest chyba najmniej  zepsutą osobą, jaką znam. Niesamowicie skromną. W warszawskim światku to rzadkość. A Roksanie już na pierwszym spotkaniu powiedziałem, że widać w niej niezwykłą wrażliwość - mówi Rozenek o Gąsce.

Wszyscy zastanawiają się, jakie są dziś relacje Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Czy byli małżonkowie nie mają do siebie żalu o nowe miłości? Okazuje się, że o żadnym konflikcie nie ma w ogóle mowy!

Jestem szczęśliwy, moja była  żona też. Związek, który się zakończył, wcale nie musi być porażką, tylko etapem w życiu. A jeśli wyciągasz wnioski  z tego, czego doświadczyłeś, to już największy sukces.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska - będzie ślub?

Rozenek i Gąska są parą ponad rok, zamieszkali razem kilka miesięcy po tym, jak się poznali. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Czy wezmą ślub? Odpowiedź już w poniedziałek w nowej "Gali". Znajdziecie tam również piękną wspólną sesję pary. Polecamy!

Prenumerata "Gali" - ZAMÓW