Jacek Rozenek wraca do zdrowia po przebytym niedawno udarze mózgu. Stan aktora na szczęście uległ już znacznej poprawie i dzięki intensywnej rehabilitacji oraz spotkaniom z logopedą, gwiazdor "Barw szczęścia" odzyskał mowę. Aby uspokoić zaniepokojonych fanów, koleżanka aktora opublikowała w sieci wideo, na którym widać i słychać, jak Jacek Rozenek uczy się na nowo mówić po udarze. Po obejrzeniu nagrania, wiele osób martwiących się stanem zdrowia aktora w końcu odetchnęło z ulgą. Zastanawiają się teraz natomiast, czy jest szansa, aby w najbliższym czasie zobaczyli swoją ulubioną postać w serialu "Barwy Szczęścia". W wyniku mnogich zapytań, kwestię powrotu Jacka Rozenka do produkcji postanowiła skomentować osoba zajmująca się PR-em serialu. 

Jacek Rozenek wróci do "Barw szczęścia"?

"- Sceny z Jackiem Rozenkiem są nagrane z zapasem i dla produkcji pobyt aktora w szpitalu niczego nie zmienia. Wszystko idzie zgodnie z planem. Wkrótce będzie wakacyjna przerwa i żadnych zmian nie trzeba było robić" - powiedziała Karolina Baranowska w rozmowie z Plejadą .

Jacek Rozenek może również liczyć na wsparcie całej produkcji serialu "Barwy szczęścia". Na instagramowym profiluserialu pojawiło się zdjęcie aktora ze szpitala z podpisem: "W Barwnej rodzinie wspieramy się w dobrych i złych momentach. Teraz naszą pozytywną energię wysyłamy do Ciebie, Jacku"

My również trzymamy kciuki za powrót aktora do zdrowia oraz serialu TVP.