W jakim stanie jest Jacek Rozenek? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów aktora, który niedawno przeszedł udar mózgu. W odpowiedzi na nieprawdziwe informacje podawane w mediach, głos w tej sprawie postanowiła zabrać bliska przyjaciółka gwiazdora "Barw szczęścia", Adrianna Biedrzyńska. Na początku lipca aktorka zamieściła na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym ujawnia, gdzie obecnie przebywa Jacek Rozenek. Potwierdza się, że aktor jakiś czas temu wyszedł już ze szpitala. Obecnie przechodzi bowiem intensywną rehabilitację w specjalistycznym ośrodku "Leśna Polana" w Gryficach (woj. zachodniopomorskie).

W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu Jacka Rozenka, informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym ośrodku opieki i rehabilitacji "Leśna Polana" w Gryficach. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka - pisze Biedrzyńska.

Jacek Rozenek w ośrodku rehabilitacyjnym

Zdjęcia Jacka Rozenka z rehabilitacji uspokoiły jego fanów. Widać po nich, że aktor jest już w naprawdę dobrej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Na filmiku zamieszczonym przez Adriannę Biedrzyńską widać, że jej przyjaciel jest już nawet w stanie jeździć na rowerze stacjonarnym.

Wszystko wskazuje na to, że były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan już wkrótce będzie w stanie wrócić do pracy. Trzymamy mocno kciuki, aby nastąpiło to jak najszybciej!

Zobacz zdjęcia Jacka Rozenka z centrum opieki i rehabilitacji w GALERII >>