Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala. Jak donosi redakcja magazynu "Flesz", jego stan jest poważny i czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. Jak potwierdziła menedżerka aktora, Barbara Muzyka, z tego powodu zmuszony był odwołać wszelkie zobowiązania zawodowe, czyli występy, nagrania i szkolenia.

To już kolejny raz w ciągu ostatnich paru miesięcy, gdy Jacek Rozenek musiał nagle skorzystać z pomocy medycznej. Przypomnijmy, że w połowie marca 50-letni artysta zasłabł za kulisami podczas spektaklu "SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw" wystawianego w warszawskim Teatrze Kamienica. Trzeba było wtedy wezwać na miejsce pogotowie. Media podawały wtedy nieoficjalną informację, że podobno stwierdzono u niego stan przedzawałowy.

Problemy zdrowotne Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek-Majdan podobno regularnie odwiedza byłego męża i ojca swoich dzieci w szpitalu. Gwiazda nie chce jednak komentować jego stanu zdrowia.

Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami.

Przypomnijmy, że poważne problemy ze zdrowiem ma także pierwsza żona Jacka Rozenka. W kwietniu u Katarzyny Litwiniak zdiagnozowano nowotwór z przerzutami do kości. W zbiórkę pieniędzy na leczenie kobiety włączyła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Na szczęście udało się zgromadzić kwotę umożliwiającą podjęcie przez nią nowoczesnej i drogiej (170 tys. zł) terapii w klinice w Niemczech.

Zobacz zdjęcia Jacka Rozenka w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Małgorzata Rozenek wspiera byłą żonę Jacka Rozenka. Zbiera pieniądze na leczenie Katarzyny Litwiniak