Wczoraj informowaliśmy, że Jacek Rozenek nie ma czasu na miłość. Niedawno rozwiedziony aktor i prezenter "Pytania na Śniadanie" wyjaśnił w rozmowie z jednym z tabloidów, że obecnie skupia się tylko na pracy i wychowywaniu dzieci (ZOBACZ TAKŻE: Jacek Rozenek - Nie ma czasu na nowy związek).

Jak donosi jednak "Życie Na Gorąco", wyjaśnienia Rozenka mogą nie do końca pokrywać się z prawdą. Dziennikarze tabloidu przyłapali bowiem aktora na... nieudanej randce w kinie!

"Kupił bilety przy kasie, ale nie wchodził do środka tylko czekał przy wejściu - donosi "ŻNG". - Z każdą minutą coraz bardziej niecierpliwie, nerwowo się rozglądając. Wytrzymał 15 minut, po czym uznał, że nikt już nie przyjdzie i poszedł w stronę swojego samochodu. Tego dnia już do kina nie wrócił."

Gazecie nie udało się ustalić, kto wystawił Jacka Rozenka do wiatru. Ostatnio sporo mówi się o jego bliskiej znajomości ze znaną z telewizyjnej Dwójki psycholożką Małgorzatą Ohme. Prowadzącego "Pytanie na Śniadanie" widziano też niedawno na spotkaniu z tajemniczą brunetką.

Myślicie, że aktor nie chciał wypowiadać się publicznie na tematy sercowe z żalu po nieudanym spotkaniu?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jacek Rozenek - Była żona go chwali