Jacek Rozenek trafił do szpitala w maju. W wyniku udaru, 50-letni aktor stracił mowę i możliwość poruszania się. Na szczęście dzięki regularnym spotkaniom z logopedą, zaangażowaniu i wsparciu rodziny, szybko odzyskał głos. Również intensywna rehabilitacja przynosi efekty - Jacek Rozenek, który wcześniej musiał poruszać się na wózku inwalidzkim, zaczął już samodzielnie chodzić. W trudnym okresie podczas pobytu w szpitalu, aktor mógł na szczęście liczyć na pomoc bliskich, m.in. byłej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan, synów oraz byłej partnerki, Roksany Gąski. Jak donosi Fakt, stan zdrowia aktora w ostatnim czasie znacznie się poprawił i pozwolił mu na opuszczenie placówki szpitala. Jacek Rozenek nie wrócił jednak jeszcze do domu.

Jacek Rozenek wyszedł ze szpitala

Jacek Rozenek wraca do dawnej formy w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym. Aktor dużo odpoczywa, a lekarze twierdzą, że jego rokowania są dobre. 

"Lekarze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem dla Jacka będzie pełna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Dzięki wsparciu rodziny umieszczono go w jednej z placówek na Pomorzu. Jacek unika ludzi, odwiedzają go tylko najbliżsi" - donosi Fakt.

Aktor po miesiącach odpoczynku i rehabilitacji ma zamiar wrócić do pracy. Z pewnością będzie musiał jednak zmienić dotychczasowy tryb życia na mniej intensywny.

ZOBACZ: JACEK ROZENEK po udarze wróci do "Barw szczęścia"? Jest komentarz produkcji!

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!