Kim jest Jack Brooksbank? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają żadnego problemu fani brytyjskiej rodziny królewskiej. Świeżo upieczony mąż księżniczki Eugenii jest jej partnerem już od ośmiu lat. Jack i Eugenia poznali się przez wspólnych znajomych w 2010 roku podczas wyjazdu na narty w szwajcarskim kurorcie Verbier. Przypomnijmy, że Brooksbank oświadczył się córce księcia Yorku i Sary Ferguson podczas wycieczki do Nikaragui. Co ciekawe, nie wręczył wtedy księżniczce pierścionka zaręczynowego. Mężczyzna pozwolił ukochanej samej go zaprojektować z zakupionego wcześniej przez siebie szafiru. Co jeszcze wiemy na jego temat? Garść najważniejszych informacji na temat Jacka Brooksbanka do sprawdzenia poniżej.

Jack Brooksbank - wiek, rodzice, pochodzenie

Jack Brooksbank przyszedł na świat 3 maja 1986 roku w Londynie. W 2018 roku skończył więc 32 lata. Jego rodzice, Nicola i George, stronią od uwagi mediów. Wiadomo tylko, że jego ojciec pracował w przeszłości jako księgowy i dyrektor spółki. Co ciekawe, jego rodzina wywodzi się z rodu brytyjskich baronetów Brooksbank. Mąż księżniczki Eugenii jest więc z nią daleko spokrewniony, podobnie zresztą, jak królowa Elżbieta II i książę Filip.

Jack Brooksbank - majątek

Jack Brooksbank w przeszłości był m.in. menedżerem klubu nocnego. Obecnie jest ambasadorem marki Casamigos Tequila, której współzałożycielami są sławny aktor George Clooney oraz biznesmen i mąż modelki Cindy Crawford - Rande Gerber. Majątek Jacka Brooksbanka nie został nigdy ujawniony publicznie, ale można się tylko domyślać, jak bardzo zamożną osobą jest wybranek księżniczki Eugenii. Warto tu wspomnieć chociażby o tym, że George Clooney wraz ze wspólnikami sprzedali w zeszłym roku swoją markę tequili brytyjskiej firmie Diageo za okrągły miliard dolarów, więc z pewnością Brooksbank również zarobił na tej transakcji bardzo pokaźną sumę.

Zdjęcia Jacka Brooksbanka i księżniczki Eugenii możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ŚLUB KSIĘŻNICZKI EUGENII suknia ślubna, mąż, goście [ZDJĘCIA]