Jackson Odell nie żyje. Aktor i muzyk, znany m.in. z roli w amerykańskim serialu telewizyjnym The Goldbergs, zmarł w wieku 20 lat. Gwiazdor został znaleziony w ośrodku trzeźwości w Kalifornii. Sprawą zajęła się już policja, ale dokładna przyczyna jego śmierci jest na razie nieznana. Nieoficjalnie wiadomo, że do śmierci Jacksona Odella nie przyczyniły się osoby trzecie.20-letni Jackson Odell wystąpił w takich serialach jak Jessie, Współczesna rodzina, iCarly , czy Prywatna praktyka.Był również autorem piosenek i stworzył ścieżkę dźwiękową do dramatu romantycznego Forever My Girl, który wszedł do kin na początku 2018 roku. O śmierci gwiazdora, poinformowała jego rodzina, zamieszczając specjalne oświadczenie na Twitterze.

Nie żyje Jackson Odell - przyczyna śmierci nie jest znana

W oświadczeniu na Twitterze, rodzina Jacksona Odella określa go mianem "lśniącego światła i wspaniałej, kochającej i utalentowanej duszy":

"Straciliśmy naszego ukochanego syna i brata, Jacksona Odella. Zawsze będzie lśniącym światłem i wspaniałą, kochającą i utalentowaną duszą. Miał o wiele więcej do przekazania. Nasza rodzina zawsze będzie kontynuowała tę prawdę, a naszym życzeniem jest, aby reszta świata, która znała go i kochała, również to zrobiła" - czytamy w poście.

Jackson Odell został znaleziony martwy w ośrodku trzeźwości, który służy osobom uzależnionym od alkoholu jako tymczasowe miejsce pobytu, między odwykiem a powrotem do funkcjonowania w społeczeństwie.

Jackson Odell miał zaledwie 20 lat.