jagg. to polska marka, którą w 2013 roku stworzyła Jagoda Maruda. Kolekcjonowanie biżuterii od zawsze było jej największą pasją i w końcu swoje dziecięce marzenia postanowiła zmienić w coś realnego. Biżuteria jagg. jest wykonywana ręcznie z materiałów, takich jak: srebro, srebro złocone, złoto, kamienie szlachetne i półszlachetne. Ale to nie wszystko. W ofercie marki znajdziemy także wzory z przełomu XIX i XX wieku. Limitowane serie unikatowej i przedwojennej biżuterii dostępne są w stacjonarnym butiku jagg. i znajdziecie tam same "perełki"!

Nowa kolekcja jagg.

W tym sezonie w linii jagg. znajdziemy współcześnie ręcznie wykonaną biżuterię minimalistyczną oraz tą, inspirowana unikatami z przełomu XIX/XX w. Kolekcja obfituje w symboliczne motywy, takie jak jaskółki czy węże - niegdyś jaskółka dawana przez kochanka była znakiem wiecznego oddania, a splecione węże na pierścionkach symbolizowały nieskończoną miłość. Ponadto w kolekcji znajdziemy minimalistyczne pierścionki z kamieniami szlachetnymi, delikatne sygnety z monogramem, klasyczne kolczyki koła czy bransolety obręcze ozdobione perłami.

Wraz z powstaniem nowego butiku przy ul. Mokotowskiej 28 w Warszawie, marka poszerzyła linię jagg. vintage, którą tworzą m.in. otwierane medaliony ze złoconego mosiądzu, pierścionki z brylantami, szafirami, rubinami czy szmaragdami oraz złote bransolety i broszki z granatami. Wszystkie te unikaty powstały w pracowniach dawnych mistrzów złotnictwa.

Zdjęcia z nowej kampanii jagg. obejrzycie w naszej galerii --->

Modelka: Maria Konieczna/ Gaga Models

Zdjęcia: Gosia Turczyńska

Makijaż i włosy: Aga Wilk

Stylizacja: Maja Naskrętska