Jagoda Judzińska właśnie została mamą! Chora na bielactwo modelka i piosenkarka, którą widzowie TVN pamiętają z 5. edycji programu "Top Model", pochwaliła się narodzinami swojego pierwszego dziecka. W piątek, 8 listopada, młoda mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z noworodkiem i swoim partnerem, Michałem Zubą. Z wpisu, którym 30-latka opatrzyła fotografie ze szpitala, dowiadujemy się, że urodziła dziewczynkę. Mała otrzymała na imię Michalina. Zarówno mama, jak i córka, czują się dobrze.

Jeden z najważniejszych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Michalinka nasza mała dziewczynka przyszła dziś na świat. Jesteśmy szczęśliwe i zdrowe - napisała Judzińska.

Jagoda Judzińska z "Top Model" została matką

Przypomnijmy, że Jagoda Judzińska ogłosiła swoją ciążę w lipcu. Modelka i piosenkarka zaprezentowała wtedy swoje zdjęcie w bikini, na którym wyraźnie było widać już jej zaokrąglony brzuch.

Wkrótce zostanę Mamą! Mieszanka emocji, od radości do przerażenia. Zadaje sobie pytania: jaką będę mamą? Czy sobie poradzę? Jak będzie wyglądało te resztę miesięcy oczekiwania? Jedno jest pewne: to 9 miesięcy, które na zawsze zmieni Moje życie! Nie tylko dlatego, że ich zwieńczeniem będą narodziny mojego Maleństwa. To jedyny taki czas, w którym każda kobieta czuje się wyjątkowo...  - pisała wtedy.

Zobacz pierwsze zdjęcia córki Jagody Judzińskiej oraz archiwalne fotografie modelki z planu programu "Top Model" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Uczestnicy "Top Model 2019" w świątecznej kampanii z Małgorzatą Sochą [ZDJĘCIA]