Poradnik Jak być paryżanką w Polsce autorstwa Natalii Hołowni miał swoją premierę w środę, 22 listopada. Premiera książki odbyła się w restauracji Charlotte Menora z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Na lunchu z autorką pojawiło się wiele gwiazd, a także projektanci mody, blogerzy, influencerzy i dziennikarze magazynów oraz portali internetowych. Goście mogli skosztować przekąsek w prawdziwie francuskim stylu - chrupiących bagietek z rukolą, serem camembert i figą, croissantów, bajgli, eklerek z pysznym kremem, a także obowiązkowo kolorowych makaroników. Gwiazdami kameralnego spotkania autorskiego były gwiazdy opisane w książce, jak na przykład Lidia Popiel, Joanna Horodyńska, Katarzyna Herman czy Marta Dyks. To właśnie najbardziej stylowym i inspirującym Polkom poświęcony jest rozdział Nasze Paryżanki. Hołownia opisała w nim także Małgorzatę Belę, Katarzynę Warnke, Magdalenę Cielecką, Anję Rubik, Agnieszkę Więdłochę, Zuzannę Bijoch, Magdę Butrym, Małgorzatę Szumowską i Marietę Żukowską. W książce Jak być paryżanką w Polsce nie zabrakło także najbardziej stylowych influencerek z Instagrama, jak Kasia Szymków (blogerka Jestem Kasia), Natalia Kusiak (DJ-ka z Princess Rap), Pola Bogdańska, Oliwia Pakosz, Natalia Kopiszka, Margaret czy Julia Wieniawa. Na premierze poradnika Natalii Hołowni zjawiła się także ilustratorka Anna Halarewicz, która jest autorką wszystkich rysunków i portretów, jakie znajdują się w poradniku. Zobacz ZDJĘCIA z premiery Jak być paryżanką w Polsce>>

Natalia Hołownia, autorka książki Jak być paryżanką w Polsce, to dziennikarka i doradczyni ds. wizerunku. Od dwóch lat jest Redaktor Prowadzącą serwisu Gala.pl, prowadzi autorski program Gala Studio, gdzie rozmawia z największymi gwiazdami. W czasie studiów Hołownia wyjechała do Francji. Tam nauczyła się tego, czym jest "paryski szyk". W poradniku znajdziemy zabawne anegdoty, dużo prywatnych zdjęć autorki, portrety polskich ikon stylu, a nawet mini przewodnik po najbardziej paryskich miejscach w Polsce! Już w dniu premiery książka Jak być paryżanką w Polsce trafiła na pierwszą pozycję wśród 100 najpopularniejszych poradników z dziedziny moda, uroda i savoire vivre na empik.com! Poradnik Natalii Hołowni ukazał się nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Książkę Jak być paryżanką w Polsce polecają Dorota Wellman, Zuzanna Bijoch i Joanna Horodyńska, a piosenkarka Margaret nagrała nawet specjalny filmik dla autorki: