Dziś odkrywamy Uroczysko Siedmiu Stawów na Dolnym Śląsku. Wspaniały renesansowy zamek, w którym znajduje się butikowy hotel ze spa, urządzony w niezwykle nowoczesnym i komfortowym stylu. Pełno tu klimatycznych zakamarków, przepięknych tarasów wypoczynkowych i miejsce, w których możesz zaszyć się, by naładować baterie. Goście zachwycają się Starym Sadem, piwniczką z winami oraz ścieżkami spacerowymi, które malowniczo plączą się wokół stawów, od których pochodzi nazwa miejsca.

Uroczysko to synonim holistycznego wypoczynku, na najwyższym poziomie. Zadbasz tu o ciało i duszę całościowo, poddając się wyjątkowym rytuałom i zabiegom, jak również dopieszczając zmysły wyśmienitą kuchnią, wyjątkowymi krajobrazami i urzekającą sztuką. We wnętrzach zamku znajduje się pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane m.in. gabinety zabiegowe, sauny, studio masażu ale również przestrzeń VIP oraz wypoczynkową z tarasem widokowym i wellness barem. Wyjątkowy jest tutaj także nowoczesny przeszklony basen, z widokiem na zieloną okolicę. To doskonałe miejsc na urlop ale także wesele, spotkanie biznesowe czy konferencję.

Otoczenie zapiera dech w piersi, bowiem zamek położony jest na terenie objętych ochroną przyrody, wśród dolnośląskich pagórków, pól i lasów. Jest przestrzeń, mnóstwo zieleni i wspaniała oferta wypoczynkowa. To doskonała propozycja dla osób, które chcą zaznać komfortowego odpoczynku w luksusowych warunkach. W SPA stosowane są wyłącznie naturalne metody poprawy zdrowia i wyglądu. Menu Uroczyska bogate jest w wysokiej jakości produkty, pochodzące z własnych ekologicznych upraw, które umożliwiają regenerację organizmu oraz wzmocnienie sił witalnych. Wykwintne menu inspirowane jest głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. Króluje tu szlachetna prostota, dający oddech minimalizm oraz miłość do natury.

Sprawdź oferty specjalne na www.uroczysko7stawow.pl